Шановні колеги!
Щиро вітаємо Вас з Різдвом Христовим та Новим роком!
Бажаємо Вам щастя та міцного здоров’я, професійних досягнень та
успіхів, достатку та добробуту Вашим сім’ям,
миру, злагоди та перемоги!
Інститут і медичні проблеми
Одним із пріоритетних завдань науковців України є забезпечення населення, що постійно перебуває в екологічно не сприятливих умовах, ліками, ефективними й водночас недорогими. Наукові здобутки співробітників Інституту хімії поверхні Національної Академії наук України дали змогу запропонувати низку оригінальних фармакологічних засобів на основі вітчизняних матеріалів і технологій. Інститут було створено десять років тому як головну організацію колишнього СРСР у галузі хімічних проблем поверхні, модифікування дисперсних твердих тіл та створення функціональних матеріалів на їхній основі. Інститут і нині мас значний кадровий (15 докторів наук, 100 кандидатів наук), науково-технічний (понад 500 розробок матеріалів і технологій) та виробничий (три заводи і дев'ять спеціалізованих підприємств) потенціал, що дає змогу оперативно знаходити й реалізовувати оптимальні рішення у складних і надзвичайних обставинах. Так, у період ліквідації Чорнобильської катастрофи Інститут розробив покриття і технології, що істотно обмежили поширення радіонуклідів на забруднених територіях, зменшили рівень забрудненості будівель, майданчика та шляхів в окремих місцях у 1000 разів. Згідно з програмою конверсії Інститут переорієнтовано на створення матеріалів і технологій медичного, сільськогосподарського та екологічного призначення. Уряд України, Президія Вченої медичної ради МОЗ України та Національний науковий центр з медико-біотехнічних проблем при Президії НАН України визнали особливо актуальними розроблені Інститутом лікувально-профілактичні препарати серії СИЛЛАРД. Вони є екологічно та хімічно чистими, нерозчинними у воді та біологічних рідинах, нетоксичними, не накопичуються в організмі й не призводять до звикання за тривалого використання. Завдяки вражаюче розвиненій поверхні СИЛЛАРД дає лікареві унікальну можливість коригувати масообмін між кров'ю, тканинами та ентеральним середовищем, швидко й ефективно вилучати та виводити патогенні білки, мікроорганізми, надлишкові препарати, продукти метаболізму. При цьому відновлюється та зміцнюється імунна система, нормалізується вміст холестерину в крові, послаблюється шкідлива дія радіонуклідів та прискорюється виведення їх з організму.
Препарати СИЛЛАРД дозволені Фармкомітетами України та Російської Федерації до використання при лікуванні гострих кишкових захворювань, що супроводжуються діарейним синдромом (сальмонельози, дизентерія, харчові токсикоінфекції тощо), вірусних гепатитів та інших захворювань із проявами ендо- або екзотоксикозу. Дозволене також аплікаційне застосування СИЛЛАРДу при гострих хірургічних патологіях, лікуванні гнійних ран та інфекційно-запальних процесів, для зупинки кровотеч.
Виробництво СИЛЛАРДів здійснюється на заводах Інституту за екологічно чистими технологіями. В Україні є необхідна сировинна база, технологічні та промислові ресурси для створення сучасної системи широкомасштабного виробництва препаратів СИЛЛАРД із забезпеченням належної ефективної екологічності та рентабельності, з потенціальним виходом на міжнародний ринок фармпрепаратів.
Ліки України, 1/97
- Головна
- Про Інститут
- Структура Інституту
- Спеціалізована вчена рада
- Дисертації
- Наукова Рада з проблеми
- Аспірантура, Докторантура
- Рада молодих вчених
- Профcпілковий комітет
- Видавнича діяльність
- Міжнародна діяльність
- Нагороди та відзнаки
- Дослідно-виробнича база
- Розробки
- Конференції
- Вибори директора Інституту
- Атестація установи
- Центр колективного користування науковими приладами/обладнанням
- Публічна інформація
- Контакти
- Новини
Новини
Про результати виборів
02 липня 2024 року в Інституті хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України відбулися Збори колективу наукових працівників, присвячені виборам директора Інституту. В Національну академію наук України надійшли документи від одного претендента, а саме від заступника директора з наукової роботи Інституту, чл.-кор. НАН України В.В. Турова. Саме його кандидатура брала участь у виборах.
Станом на 02 липня 2024 року фактична штатна чисельність наукових працівників Інституту становила 123 особи. Загальні Збори наукових працівників виключили на час проведення Зборів 23 працівників зі списків виборців відповідно до їх заяв у зв’язку з перебуванням закордоном. Таким чином, на час проведення виборів фактична штатна чисельність наукових працівників Інституту становила 100 осіб. На Зборах колективу наукових працівників зареєструвалося 87 осіб, що становить 87%. Тобто Збори є правочинними обирати директора Інституту.
Для проведення таємного голосування було виготовлено 123 бюлетені, участь в голосуванні взяло 87 наукових працівників, в урні виявлено 87 бюлетенів, залишилося нерозданими 36 бюлетені, які були погашені.
За кандидатуру В.В. Турова проголосувало 82 особи, проти – 5 осіб, недійсних бюлетенів – 0.
Для обрання керівника (директора) Інституту хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України необхідно, щоб згідно п. 3.12.4. Статуту НАН України кандидат на посаду директора набрав не менше 2/3 голосів виборців, тобто 58 голоси, або більше 1/2 голосів, коли за кандидата проголосувало менше 2/3 виборців, тобто більше 44 голоси.
Таким чином, ТУРОВ Володимир Всеволодович вважається обраним на посаду директора Інституту хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України
Голова Оргкомітету,
головуючий на Зборах А.М. Дацюк,
Секретар Оргкомітету, секретар Зборів О.О. Казаков
ONLINE ТРАНСЛЯЦІЯ виборів директора Інституту хімії поверхні ім. О.О.Чуйка НАН України
Детальніше...
Детальніше...
Шановні наукові співробітники!
За попереднім узгодженням з Відділенням хімії НАН України, враховуючи терміни, визначені законодавством для проведення керівників державних наукових установ, 02 липня 2024 року відбудуться вибори директора Інституту хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України.
Згідно з порядком проведення виборів, участь у виборах можуть брати усі наукові працівники, незважаючи на відпустки, декретні відпустки, відпустки за свій рахунок і т.п.
Голосувати можна і під час лікарняного, якщо стан вашого здоров'я дозволяє це.
Онлайн голосування на виборах директора законодавство НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ, тобто участь у голосуванні можна взяти лише особисто, будучи присутнім 02.07.2024 року в Інституті.
Зважаючи на літній період, потенційні ваші відпустки, адміністрація Інституту просить спланувати свій час так, щоб ви 02.07.2024 року могли забезпечити кворум та взяти участь у виборах директора.
Детальніше...
Захист дисертації (Д 26.210.02)
Конференції
Всеукраїнська конференція з міжнародною участю
«ХІМІЯ, ФІЗИКА ТА ТЕХНОЛОГІЯ ПОВЕРХНІ»
29-30 травня, 2024 р. Київ
Детальніше...
Реєстр наукових фахових видань України
Покажчик друкованих праць
Захист дисертації (Д 26.210.01)
Разові спеціалізовані вчені ради
Разова спеціалізована вчена рада з захисту дисертаційної роботи Гребельної Ю.В.
Детальніше...
Разова спеціалізована вчена рада з захисту дисертаційної роботи Чернюк О.А.
Детальніше...
Разова спеціалізована вчена рада з захисту дисертаційної роботи Білюка А.А.
Детальніше...
Разова спеціалізована вчена рада з захисту дисертаційної роботи Єлагіної Н.В.
Детальніше...
Разова спеціалізована вчена рада з захисту дисертаційної роботи Корнійчук Н.М.
Детальніше...